Z radością zawiadamiamy, że wdrożyliśmy technologię druku cyfrowego UV.

Długo testowaliśmy różne opcje, by znaleźć rozwiązanie spełniające wysokie wymagania naszych Klientów.
Technologia druku pozwala uzyskać precyzyjne nadruki i świetnie odwzorowane szczegóły. Możliwość bezpośredniego nadruku na foliach sprawia, że nie ma konieczności czasochłonnego przygotowania matryc sitodrukowych. Jesteśmy w stanie wydrukować szybciej i taniej, nawet małe serie zamówień. Ponieważ nie jest potrzebne wykonywanie i magazynowanie matryc, nie ma też dodatkowych kosztów wznowień – nawet po dłuższym czasie można powtórzyć nawet niewielką serię produktu.
W druku UV można stosować pełną paletę CMYK z dodatkowym nadrukiem koloru białego. Wydruki są odporne na czynniki zewnętrzne atmosferyczne, chemiczne i mechaniczne – stosujemy te same wysokiej jakości folie co do tej pory. Zaletą jest możliwość druku na niemal dowolnym materiale: folia poliestrowa i poliwęglanowa, plexi, szkło, PCV , drewno, MDF, aluminium i ceramika. Maszyna pozwala również na nadruki bezpośrednio na obudowach z tworzyw sztucznych i metali.
Technologia ta zachęca do eksperymentowania i poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań w druku. Dlatego zapraszamy naszych dotychczasowych i nowych Klientów do podejmowania wyzwań razem z nami.