Najbardziej popularną (najprostrzą) formą aplikacji klawiatury membranowej jest jej bezpośrednie naklejenie na obudowę urządzenia. PCB jest wykonany na laminacie 0,15-0,2mm co zapewnia małą grubość całej klawiatury (od 0.9mm). Dzięki temu klawiatura pasuje do większości dostępnych na rynku obudów (zagłębienie na klawiaturę wynosi około 1,0-1,5mm).

Zastosowanie laminatu PET+Cu umożliwia realizację wyprowadzeń w postaci giętkiej taśmy (zwanej często „flexem”). Niweluje to koszty aplikacji taśm kablowych (zwykle lutowanych ręcznie) i zajmujących dużo miejsca złącz typu IDC lub pokrewnych. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla większych serii produkcyjnych, gdzie niższy jednostkowy koszt wytworzenia równoważy nakłady poniesione na prace projektowe, prototypowanie oraz nieco większe zużycie materiałów (zwłaszcza w  przypadku długich albo rozgałezionych taśm flex).

Ponadto laminat miedziany pozwala stosować znacznie cieńsze ścieżki, co ma duże znaczenie w dobie miniaturyzacji oraz umożliwia lutowanie diod LED, co poprawia trwałość i wytrzymałość połączeń.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZADOWOLENI KLIENCI

DOPASOWANIE PRODUKTU DO KLIENTA

DOPASOWANE PRODUKTY

Administratorem Państwa danych osobowych jest P.P. IRGA Marcin Rzechonek z siedzibą w Krakowie, ul. Botewa 1a, 30-798 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie?

Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

P.P. IRGA Marcin Rzechonek

ul. Christo Botewa 1a

30-798 Kraków, Polska

NIP: 679-248-0420

Nasze biuro

Pon – pt  8:00 – 15:00

12 650 74 00

500 283 462

biuro@irga.com.pl

Dział konstrukcji

Pon – pt  7:00 – 15:00

12 650 74 01