Folie frontowe (zwane też maskownicami i foliami graficznymi) to zadrukowane farbami od strony spodniej (zatem odporne na ścieranie) folie transparentne (poliwęglanowe – PC lub poliestrowe – PET), mające na celu jasne określenie przeznaczenia poszczególnych przycisków  oraz graficzne uatrakcyjnienie wyglądu urządzenia.

Nasza firma bazuje na technologii sitodruku, co pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość i stosować precyzyjnie dobrane kolory (wzorniki RAL, Pantone, NCS).

Ponadto pozwala stosować różnego rodzaju:

  • transparentne filtry
  • lakiery matujące o różnej strukturze
  • farby lustrzane
  • oraz selektywnie nanosić warstwy adhezyjne

Folie mają dobre właściwości izolacyjne, odporność na popularne detergenty i  niektóre rozpuszczalniki. Można je kształtować na gorąco i wycinać w dowolne kształty na posiadanych przez nas ploterach laserowych oraz przy pomocy wykrojników.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZADOWOLENI KLIENCI

DOPASOWANIE PRODUKTU DO KLIENTA

DOPASOWANE PRODUKTY

Administratorem Państwa danych osobowych jest P.P. IRGA Marcin Rzechonek z siedzibą w Krakowie, ul. Botewa 1a, 30-798 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie?

Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

P.P. IRGA Marcin Rzechonek

ul. Christo Botewa 1a

30-798 Kraków, Polska

NIP: 679-248-0420

Nasze biuro

Pon – pt  8:00 – 15:00

12 650 74 00

500 283 462

biuro@irga.com.pl

Dział konstrukcji

Pon – pt  7:00 – 15:00

12 650 74 01